poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Nju wygląd/Się zastanawiamy!

*Ten Post podzielony jest na dwie części*
Nju wygląd
A więc zmieniłam wygląd bloga. Podoba się wam? Mnie tak ale chciała bym znać wasze opinie. Swoją drogą trochę się napracowałam nad edytowaniem technicznie rzecz biorąc wszystkiego. Ale jak się wam nie podoba to mówić śmiało! To wy czytacie bloga a nie ja. Dlatego to was pytam się o wygląd. swje zdanie piszcie w komentarzach.

Się zastanawiamy!
Powiem wprost zastanawiam się nad Dalpaną. Mam już nawet upatrzoną. Ale nie wiem czy mój tato zgodzi się zamówić mi kolejną lalkę. Chociaż za wszystko płace z mojej kieszeni. On uważa że takie hobby jest za drogie i dziwne! Chociaż sam zajmuje się modelarstwem! Taaaak mój tato ma masę modeli spalinowych i elektrycznych autek! A z tego co wiem najtańsze jakie ma kosztowało jakiś tysiąc! Poza tym co parę dni zamawia masę części! A mnie nie pozwala zamówić lalki która kosztuje 5 razy mniej nisz jego jeden elektryczniak!!!! No dobra wyrzuciłam z siebie całą złość(chyba). Porozmawiam jeszcze z nim i się zobaczy.

Poza tym zrobiłam Ani sesję na podwórku i dodam ją może jeszcze nawet dziś jak zdjęcia będą tak łaskawe że zgrają się na laptopa.
Ps. Od teraz dodaję etykiety.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz