poniedziałek, 12 listopada 2012

Zabijcie mnie! :X

Zepsułam Bree obitsu.... Chciałam jej zgiąć kolano i nagle coś strzeliło! paczę noga odłamała się od obitsu.... Na razie próbuję metody sklejenia ale wątpię żeby się udała.... Będę zmuszona kupić nowe obitsu... Ech nie zasługuję na moje lalki! Jak można złamać nogę jednej z ukochanych lalek? No jak? Żeby tak postąpić trzeba być mną.... Bo ja zawsze wszystko psuję! :X Zabijcie mnie za to co zrobiłam mojej kochanej i nic winnej lalce :(. Mama próbuje mnie uspokoić i mówi że pewnie trafił mi się jakiś felerny egzemplarz ale ja w to nie wierze! Ja wiem że ja to zrobiłam bo ja zawsze wszystko knocę!
Zamówiłabym może tym razem 21? I z przynajmniej jedną parą butów. Bo tych u nas mało. Jestem po prostu na siebie wściekła! Mówiłam już że tylko ja wszystko knocę?! Prawdopodobnie będę mieć Isula ale czy ja na niego zasługuje? Czy zasługuje na jakąkolwiek lalkę po tym co zrobiłam Bree? Chyba nie... 

9 komentarzy:

 1. Współczuje :(
  Nie obwiniaj tak siebie.
  Każdemu mogło się zdarzyć.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, przykro mi z powodu nogi, ale chyba trochę przesadzasz z histerią. To tylko noga :D Gorzej jakby się Bree np nos odłamał :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja miałam o wiele gorzej : / Moja twarzą walneła o chodnik , taki z kamykami i ma teraz dziury DDD:
  Teraz ma naklejkę i jakoś to wygląda C:

  OdpowiedzUsuń
 4. Wstaw zdjęcie, może coś da się poradzić :<

  OdpowiedzUsuń
 5. Współczuje, no ale takie wypadki się zdarzają... Trzeba kupić nowe-co zrobić. A na jakim obitsu wcześniej była? Bo ten rozmiarek chyba jej nieźle pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Koniecznie całe obitsu trzeba kupować? Bo ta firma robi części na "składaki" i prawie wszystko można kupić oddzielnie (nie tylko dłonie) nawet same łączenia widziałam. ;) Warto może poszukać, inna sprawa czy to się będzie opłacać bo nie wiem ile sobie za takie coś z przesyłką liczą.
  A wypadki chodzą po lalkach, jak pisze Elianka, nie ma co tak bardzo histeryzować

  OdpowiedzUsuń
 7. Ej ! Spokojnie !
  Nie martw się ... wszystko będzie ok !
  A na twoje zasługujesz !

  Kochana nie obwiniaj się !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie obwiniaj się tak, czasami może każdemu się zdarzyć, wszystko będzie dobrze:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przykro mi, ale wszystko będzie w porządku. Za dużo paniki ;)

  Może faktycznie to był dziadowski egzemplarz? Kto wie... :D

  OdpowiedzUsuń