czwartek, 19 września 2013

No to wracam?

Hej, hej!
Myślę że już czas odwiesić bloga, tym bardziej że wróciły mi chęci do tego! Szczerze mówiąc miałam zamiar wrócić jakoś w zimę. Muszę wam powiedzieć że sporo się u mnie działo, nie tylko chodzi mi o lalki :). Po pierwsze poszłam wreszcie do Gimnazjum, bałam się tej szkoły bo krążyły o niej różne dziwne historie. Ale jest naprawdę fajnie! Jestem w klasie z 10 osobami ze starej (tyle wygrać :D), około 5 znałam ze szkoły, czyli połowę już znałam a reszta jest naprawdę fajna! Nie myślałam że tak polubię tych ludzi. Po drugie zmieniłam trochu mój styl, staje się powoli taki jak chciałam i mam nadzieję że tak zostanie!  Po trzecie poznałam większość otaku z mojego miasta, a to sukces bo z tego co wiem jest nas w Prudniku jakaś dwudziestka. To chyba wszystko z tych nie lalkowych spraw :).
A co do lalek to Bree siedzi sobie na wakacjach u Ishtar, a Yomi Ani jest  u mnie. Swoją drogą Bree dostała stockowe chipy Jackoba i rudego wiga Lucy.

Osobiście zdecydowanie wolę jej rudą wersję. Lucy natomiast dostała nowego wiga. Jest świetnej jakości, ale czego mogłabym się spodziewać po Leeke.
Ona również dużo zyskała! W rzeczywistości nie widać tak tego kontrastu to przez filtry. A Jake swoją drogą dostał nowe oczka! Akryle.

Jest teraz meeeeeeeeeeega uroczy :3. 
To wszystkie zmiany w mojej Lalkowej rodzince, którą kocham. To tyle co miałam wam do powiedzenia. A co tam u was? :D

7 komentarzy:

 1. Fajnie, że wracasz :D Czekałam na to ;)

  A u mnie dobrze, nie sądziłam, że gimnazjum będzie takie fajne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje lalki są prześliczne, a blog bardzo fajny. Będę wpadać częściej, bo dodaję się do obserwatorów, jak również wpisuje twój blog na moją listę czytelniczą ;)
  Pozdrawiam Qkajusia <3
  http://qkajusia-pullip.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że odwieszasz bloga, czekałam na to aż od wczoraj xD

  Twoje lalki są cudowne, w szczególności Jake, ubóstwiam ten model <3

  OdpowiedzUsuń
 5. fajna ta twoja lalkowa gromadka!pięny ten rudy wig ♥
  cieszę się,że jesteś zadowolona z nowej szkoly! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jack jest świetny, ale Lucy wolałam w rudej wersji :D

  OdpowiedzUsuń